grafika mo-sku-qu
motocykl, skuter, USA
wystawa motocykli Berlin

 Motocykle, skutery, quady 

Zapraszamy zwolenników motocykli - pojazdów, które są wszędzie, o czym przypomina znane hasło.  Zapraszamy amatorów skuterów, pojazdów nieco wolniejszych od motocykli, ale równie delikatnych w zetknięciu choćby tylko z niedużym samochodem. Zapraszamy fanów czterokołowców, na których też można pojeździć z fasonem, lecz już z dala od ruchliwych dróg.

Zapraszamy tych, którzy jeżdżą spokojnie lub z fantazją,  ale przede wszystkim jeżdżą z wyobraźnią !


Salon motocyklowy,  serwis motocykli,  części i akcesoria,  ubiór dla motocyklisty

W przypadku motocykli, skuterów i czterokołowców z reguły ich autoryzowaną sprzedaż i serwis mamy w jednym miejscu. Salon motocyklowy prowadzi serwis gwarancyjny (i pogwarancyjny) oraz serwis powypadkowy pojazdów, oferuje części zamienne i liczne akcesoria motocyklowe, wreszcie  ubiory i buty dla motocyklistów.

Moto-Market prezentuje firmy motocyklowe skupione na trzystu metrowym odcinku (!) Alei Prymasa Tysiąclecia pomiędzy Górczewską i Obozową w Warszawie, na Woli.  Poczynając od Górczewskiej mamy:

•  Liberator Sp. z o.o., autoryzowany dealer motocykli, części i akcesoriów Harley-Davidson - strona MM.
W sezonie 2013 mieliśmy hasło 110 lat wolności, a firma uczestniczyła w obchodach 110-lecia Harley-Davidson.

ScootRacer - salon skuterów•  Salon Scootracer, sprzedaż i serwis skuterów Vespa oraz Piaggio czyli salon skuterów dla każdego, który od marca 2013 roku ulokował się zaraz przy firmie Liberator. Ambicją młodej załogi jest wypromowanie kultury związanej ze skuterami. Poznajcie ten salon o klimatycznym i jedynym w swoim rodzaju wystroju - znajdźcie tu swój skuter, tu serwisujcie też te skutery, które już macie!

W Scootracer znajdziecie wszystkie dodatki do skuterów - od ubioru po kuferki, nawet ręczne malowane aerografem, tak by wasze skutery były wyjątkowe i niepowtarzalne.
Tu fachowcy od serwisu zajmą się waszymi pojazdami podczas przeglądów, na życzenie mogą stuningować wam skuter, byście poznali jego moc w miejskich uliczkach. Firma zajmuje się jednośladami wszystkich marek od najmniejszych skuterów po najcięższe motocykle - zapewnia ich serwis, naprawy bieżące oraz główne, wulkanizację, naprawy powypadkowe, tuning mechaniczny lub optyczny,  więcej info:  strony firmowe.

skutery Vespa
skutery i wystrój salonu

Na zdjęciach ekspozycja skuterów w roku 2013

Moto Akcesoria, sklep na Woli•  Moto Akcesoria, tutaj motocykliści znajdą wszystko to co może być im potrzebne do satysfakcjonującej jazdy motocyklem klasycznym, do crossu i enduro, na quada - kurtki, spodnie, kombinezony, kaski, buty, rękawice, części eksploatacyjne do motocykli, oleje i gadżety.
  Obsługa w sklepie to ludzie, którzy są motocyklistami i mają ogromną wiedzę o motocyklach - pomogą wam dobrać wyposażenie motocykla i wyposażenie motocyklisty,  zobacz  strony firmowe.

•  DUUST, dealer motocykli Suzuki - strony firmowe

kask
zbroje
buty

sklep MotoX•  MotoX s.c., sklep motocyklowy i doskonale wyposażony dział offroad (szczególnie bogata oferta odzieży i części zamiennych); tu zaopatrzą się najbardziej ekstremalni amatorzy offroadu i crossu. Tu miłośnicy klasyki oraz maszyn sportowych obejrzą i przymierzą wszystko to co firma MotoX oferuje w kilku sklepach internetowych; prezentujemy je wg haseł:
cross i enduroochraniaczeakumulatory do motocykli.
Aktualnie wejście do firmy również od Alei Prymasa Tysiąclecia.
 

•  4RIDE.PL, sklep ma 2 przewodnie hasła: wszystko dla motocyklisty oraz wszystko dla motocykla  strony firmowe
 

•  Motocyklowe Centrum Serwisowe Helman Piszcz Spółka Jawna, autoryzowany dealer i serwis motocykli, quadów i skuterów Honda - strony firmowe
Firma MCS oferuje oryginalne akcesoria i części motocyklowe Honda oraz oryginalne części Kawasaki na miejscu w salonie, jak również w sprzedaży internetowej  sklep internetowy MCS.

 

Polecamy informacje o halowych imprezach motoryzacyjnych targi motoryzacyjne w Polsce i na świecie. Intensywność imprez targowych maleje latem.

wesołyOd czerwca do września włącznie nastaje czas kiedy królują  letnie rajdy i zloty.

motocykle  skutery  czterokołowce  -  sprzedaż,  części,  akcesoria