logo Moto-Marketu
wokół samochodu

MOTO-MARKET - wokół samochodu

Każdy kierowca wiele "spraw wokół samochodu" załatwić musi samodzielnie i wiele z nich wykonuje często z niemałą satysfakcją, niech przykładem będą tu starania o nienaganny wygląd ulubionego auta. Własnoręczne mycie karoserii nierzadko podkreśla związek uczuciowy właściciela z jego bryką. Dbałość o nienaganny stan lakieru tym bardziej! Oprócz obowiązków miłych są sprawy codzienne jak parkowanie i wizyty na stacjach paliw lub obowiązki cykliczne: coroczne wizyty na Stacji Kontroli Pojazdów i wydatki w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. A ponieważ niekiedy zachodzi konieczność skorzystania z usług pomocy drogowej, to czasem każdego właściciela auta w dużym mieście nachodzi refleksja: czy aby przypadkiem, nie bardziej ekonomicznie jest na co dzień poruszać się tramwajem, metrem i autobusem, a w wakacje udać się do wypożyczalni samochodów ...

 

 Reprezentacyjny wygląd auta to jego czystość i dobry stan lakieru 

Aby samochód zawsze był czysty i lśnił jakby przed chwilą wyjechał z salonu trzeba poświęcać mu mnóstwo czasu albo korzystać z usług specjalistów od wyglądu auta - myjni lub samochodowych salonów piękności (!).  Moto-Market rekomenduje myjnie ręczne - wodne i coraz bardziej popularne, ekologiczne myjnie parowe :
•  Tomar Salon Kosmetyki Samochodowej - strona M-M
mycie parą wodnąmycie ręczne wodne

O wzorowy stan lakieru możemy dbać sami, przy drobnych zadrapaniach pomocne mogą okazać się lakiery zaprawkowe polecane przez firmę Pol-Lack oraz liczne kosmetyki samochodowe dostępne na rynku.
lakiery zaprawkowe 
 

 Zabezpieczenie podwozia samochodu przed rdzą 

Konserwacja podwozia samochodu to usługa, którą zamawiamy na ogół bardzo rzadko. A nad wykonaniem zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia powinien zastanowić się nawet nabywca całkiem nowego auta odbieranego z salonu:
•  AMS Serwis - konserwacja podwozi to oferta u cenionego tłumikarza - strona M-M
podwozie po antykorozjiskorodowane podwozie
 

 Parkowanie w dużym mieście 

Im miasto większe, im więcej w nim ciasnych ulic tym problem z zaparkowaniem większy. Dlatego akcja PARKUJ i JEDŹ oraz baza miejsc parkingowych zlokalizowanych na trasach dolotowych do centrów miast są bardzo cenne - znacznie łagodzą problem korkowania się centralnie położonych dzielnic. Dla mieszkańców dużych miast, dla działających w nich firm i przybyszy z daleka pomocne mogą być parkingi strzeżone, gdzie dostępne są okresowe abonamenty - w Warszawie polecamy firmę TOWING -  strona M-M  oraz  strony firmowe.
   Parkowanie przy lotnisku Okęcie to kolejna propozycja Towingu - dla zmotoryzowanych pasażerów LOT-u.

 Pomoc drogowa i holowanie pojazdów 

Bez usług pomocy drogowej i bez możliwości sholowania pojazdów ruch na drogach byłby niemożliwy.  Pomoc drogową 24h  w Warszawie i  usługi holowania pojazdów i ładunków zapewnia m.in. wyżej wspomniana firma holownicza TOWING Sp. z o.o.
holownik-IvecoDaily_TOWING
 

 Wynajem samochodów,  wynajem busów 

Firm oferujących wynajem pojazdów jest coraz więcej, szczególnie w dużych miastach. Np., firma Agatex z Ursusa wynajmuje  9-cio- osobowe ople Vivaro oraz fordy Tourneo, zaś firma Mazovia Express przewiezie autobusem 20 osób, a autokarem osób 60


Zapraszamy do śledzenia informacji o targach i imprezach motoryzacyjnych, to tu odwiedzający znajdują rozwiązanie niejednego problemu  strona o targach 
 

SPRAWY WOKÓŁ SAMOCHODU